KingdomCome.czech-games.net Fanouškovské stránky o české hře Kingdom Come

Nové video a nové odpovědi

Zveřejněno
28.01.2014 10:03
Kategorie
Warhorse zveřejnili na Kickstarteru odpovědi na časté otázky týkající se jak hry samotné, tak kampaně. Většina otázek už byla zodpovězena dříve, ale i tak se v článku najdou nové zajímavé informace týkající se třeba multiplayeru nebo spuštění fóra. Zároveň uvedli i druhé (a prý rozhodně ne poslední) video upřesňující určité aspekty hry, tentokrát Dan Vávra ukazuje, jak a vybral a vytvořil mapu do hry a jak vypadají místa ze hry ve skutečnosti.

Kromě toho, že v updatu najdeme už dříve zodpovězené otázky, jako že na hlavního hrdinu budeme moci navlékat spoustu oblečení, ale nebudeme moci měnit jeho tvář ani pohlaví, že budeme moci ve městě zabít většinu lidí a hra si s tím poradí a že hra bude omezená na pohled z první osoby, můžeme se dočíst i nové informace.

V prvním aktu hry rozhodně nemůžeme počítat s multiplayerem, ale vývojáři prý uvažují, že později do hry přidají režim kooperativní hry pro více hráčů. Dále se prý nemáme obávat velikosti mapy, bude dostatečně velká a srovnatelná, ne-li větší, než ta v Red Dead Redemption. Vývojáři nás také znovu ujišťují, že budou podporovat módování hry. Reagují i na otázky ohledně Oculus Rift – CryEngine ho nativně podporuje, ale ve Warhorse ještě neví, jak moc se mu budou věnovat. Během několika dní by také mělo být spuštěno fórum hry.

Dále se update věnuje informacím o kampani na Kickstarteru. Popisuje, jaký meč můžete dostat, pokud přispějete na hru dostatečnou částkou a kolik a jakých licencí na hru dostanete. Vývojáři také zmiňují, že po skončení současné kampaně bude možnost dále přispívat na hru prostřednictvím jejich stránky a bude zde také možnost zaslat peníze přes PayPal, což Kickstarter neumožňuje.

Zároveň nás příspěvek informuje, že v některém z příštích updatů bude upřesněno rozdělení hry na akty a v dalším videu se prý dozvíme o zbraních a bojovém systému.

Share Button