KingdomCome.czech-games.net Fanouškovské stránky o české hře Kingdom Come

Budoucnost naší stránky

Zveřejněno
22.02.2014 14:35
Kategorie

Tato stránka byla založena 25. ledna, tedy necelý týden po začátku kickstarterové kampaně hry. S myšlenkou psát a shromažďovat informace o Kingdom Come jsem si pohrával už nějakou dobu, ale teprve po úspěšném nástupu hry, poté, co se roztrhl pytel s informacemi, jsem se rozhodl, že do toho půjdu. Stránka začala na doméně kingdomcomerpg.tk a na nekvalitním free hostingu. Říkal jsem si, že pokud má ale opravdu uspět, budu muset investovat do nějakého lepšího hostingu, abych předešel neustálým výpadkům. V té chvíli jsem si přečetl na stránkách mafia.czech-games.net, které pravidelně sleduji a které jsou pro mě vzorem při tvorbě tohoto webu, o možnosti připojit se k projektu czech-games.net. I když jsem to vůbec nečekal, dostalo se mi potřebné podpory a možnosti vytvořit web na kvalitním hostingu.

Pokud ale chci, aby byly naše stránky aspoň z poloviny tak kvalitní jako ostatní stránky projektu czech-games.net, nebude zdaleka stačit pouze dobrý hosting. Velmi důležitým prvkem je samozřejmě samotný obsah, proto se snažím shromažďovat co nejvíc relevantních informací do několika stránek v levém menu. Zároveň se zaměřuji na to, aby byly na hlavní stránce všechny důležité novinky včas. Zapracoval jsem také na designu, jak si mnozí přáli.

A posledním důležitým prvkem každého webu jsou samotní čtenáři. Bez nich, bez vás, by to prostě nešlo. Proto chci poděkovat všem, kteří navštěvují naší stánku, všem, kteří píšou do shoutboxu, a pak také všem, kteří tento web podporují na sociálních sítích. V současnosti stránky navštěvuje zhruba 100 lidí za den. To rozhodně není málo! Ale přál bych si, aby naše stánky byly základnou pro všechny české fanoušky Kingdom Come. Já pro to udělám všechno, co bude v mých silách, ale jednu věc přece jenom neovlivním. Proto bych vás chtěl poprosit, abyste sdíleli tuto stránku s ostatními. Mnoho z vás je na G+, máme ale také stránky na Facebooku, kde je v tuto chvíli jen 7 liků. Nebojte se také komentovat novinky, může pod nimi vzniknout zajímavá diskuze. Čím více čtenářů bude naše stránka mít, tím větší motivace to pro mě bude, abych jí stále zlepšoval. A zároveň víc hlav víc ví, dohromady tak můžeme vytvářet na stránce kvalitnější obsah.

Tímto děkuji vám všem za podporu a pomoc a teď se zase můžeme vrátit ke sledování nejočekávanější české hry, kterou Kingdom Come bezesporu je. 🙂

Share Button