KingdomCome.czech-games.net Fanouškovské stránky o české hře Kingdom Come

Po sedmi měsících byl překonán další stretch goal

Zveřejněno
30.09.2014 07:39
Kategorie

Od konce kickstarterové kampaně uběhlo už více než sedm měsíců. Za tu dobu se podařilo na oficiálních stránkách hry vybrat dalších 180 000 dollarů a celková suma tak překročila 2 miliony dollarů. Za překonání této částky vývojáři slíbili obsadit do hry známé herce.

Zároveň byl stanoven i další cíl na 2.1 milionu, po jehož překročení vytvoří historický spis pro každou lokaci a postavu ve hře popisující s ní spjaté dějiny.

Share Button


Komentáře

 1. Autor
  Jiří Rýdl
  Zveřejněno
  30.9.2014 18:04

  Ve skutečnosti to bylo „pouze“ necelých 170.000, zato jenom za pět měsíců 🙂

  • Autor
   Warrior
   Zveřejněno
   30.9.2014 18:09

   Bral jsem to od konce kickstarteru (20.2.), ne od spuštění obchodu. 🙂

 2. Autor
  Adam Válek
  Zveřejněno
  17.10.2014 20:03

  Přátelé, tuto hru jsem si samosebou předobjednal, protože v ní mám velkou důvěru. Chtěl bych, ale říci, že známí herci jsou ve hře úplně k ničemu (Jééé hele Vaculík…mamíííí to je ten pááán co se ti tak líííbííí 😀 ). Mnohem lepší by bylo vynaložit peníze na ony „spisy“ které by hráči vysvětlily kde je, proč tam je, co vidí, kdo to je. Nikomu z čechů asi nebude nutné vysvětlovat kdo to byl Jan Lucemburský nebo Karel IV či jaký význam má Karlštejn. Jenže tuto hru budou hrát i lidé z jiných koutů světa a těm by bylo možná vhodné vysvětlit jak to tady chodilo, kdo je kdo, co je co atd. Už vidím jak američan chápe jemné nuance soužití čechů a němcu… 😀 Či ten pocit beznaděje který zavládl před a během husitských válek. Díky moc

  • Autor
   Warrior
   Zveřejněno
   18.10.2014 18:09

   Jen upřesním, že stretch goal se známými herci se týká jen anglického dabingu (a motion capturingu).
   Osobně si myslím, že méně známí herci by byli schopni zahrát postavy stejně dobře jako ti známější, ale rozhodně neudělají hře takovou reklamu.