KingdomCome.czech-games.net Fanouškovské stránky o české hře Kingdom Come

Stream věnovaný beta verzi

Zveřejněno
16.03.2016 09:35
Kategorie

Včera 15.3. jsme mohli na Twitchi sledovat livestream z bety Kingdom Come: Deliverance. Dan s Tobim se kromě hraní věnovali i několika důležitým oznámením.

Na začátku shrnují výsledky z ankety, kterou lze vyplnit při vypínání hry. Zatím odpovědělo přes 2000 hráčů a celkové hodnocení je 4/5. Nejvíce stížností bylo na hlasy postav, které jsou však z větší části dočasné včetně hlasu hlavního hrdiny, pro kterého se stále hledá vhodný herec.

Zároveň byl také uvolněn první patch pro beta verzi. Opraven by měl být pád hry znemožňující hrát závěrečnou bitvu. Dále se podařilo opravit zásek na černé obrazovce při vstupu do tréninkové arény, některé pády související s ukládáním a načítáním hry a některé výrazné poklesy FPS. Došlo také k opravám mnoha drobných chyb. Optimalizace hry probíhá, ale velmi pomalu, takže aktuální patch může zvýšit FPS o několik procent.

Velkou novinkou je spuštění oficiálního bug trackeru, což je webová služba, kam můžou hráči zapisovat nalezené bugy, a to mnohem pohodlněji, než na fóru, kam se zapisovaly do teď.

V závěru Dan vysvětluje, jak je to s datem vydání. Opravdu se zvažuje posunutí data vydání, ale není to kvůli konzolovým verzím, jak se proslýchalo. Přesné datum vydání by mělo být zveřejněno na konferenci E3, která se koná 14.-16.6.

Share Button