KingdomCome.czech-games.net Fanouškovské stránky o české hře Kingdom Come

Velikonoční patch 1.4

Zveřejněno
30.03.2018 08:36
Kategorie

Aktualizace 18:15: Zdá se, že při nahrávání patche na Steam došlo k chybě, která způsobuje různé nahlášené pády a nestability. Před několika minutami vyšla verze 1.4.1, která by toto snad měla opravit. Bohužel pozice uložené s verzí 1.4 už asi zůstanou poškozené a je nutné se vrátit k dřívější uložené pozici.

Včera večer vyšel patch 1.4, který mimo jiné přináší velikonoční tématiku. Po světě jsou roztroušena velikonoční vejce a je také možné se vyzbrojit pomlázkou. 🙂 Kromě toho přináší patch následující novinky:

Kromě toho je nyní k dispozici balíček s texturami a zvuky ve vyšší kvalitě, který lze stáhnout jako DLC. Novinky jsou představeny v novém oficiálním videu.

Bohužel se zdá, že součástí patche nejsou slibované výkonnostní optimalizace, naopak někteří hráči si stěžují na pokles výkonu. Kromě oprav do hry také přibyly nějaké nové bugy, nejzávažnější, který se podařilo objevit je ten, že pokud hru aktualizujete na nový patch ve chvíli, kdy máte rozehraný quest, ve kterém je potřeba vyslechnout zajatého banditu v Mrchojedech, dojde k rozbití a ztrátě uložené pozice.

Share Button


Komentáře

 1. Autor
  Jan
  Zveřejněno
  30.3.2018 16:47

  Kuadrát, dá se udělat nějakej downgrade toho patche. Jsem ten případ s Mrchojedy a pěkně mě to….Nebo dá se nějak navázat? Dík

 2. Autor
  Olda
  Zveřejněno
  31.3.2018 16:15

  Taky jsem ten případ s Mrchojedy. Momentálně nemám žádný hlavní quest aktivní a nemám tak ve hře co dělat.

 3. Autor
  Warrior
  Zveřejněno
  1.4.2018 8:08

  Ty Mrchojedy by snad měly být opravené v 1.4.1, akorát je prostě potřeba načíst save uložený před aktualizací na 1.4. 1.4 vyšla 29.3. večer, takže je potřeba najít save nejpozději s tímto datem.

  • Autor
   Jan
   Zveřejněno
   1.4.2018 10:12

   Bohužel ani po nahrání savu před patchem 1.4 mi Mrchojedy nejedou a nejede ani q na Talmberský závod, při jeho posledním splnění u Zdeny se po obdržení šlechtického sedla se hra freezne a spadne.

 4. Autor
  nexus06cz
  Zveřejněno
  2.4.2018 16:07

  Tak to se fakt nepovedlo. Vejdu v Mrchojedech ke Slámovi a hláška KCD přestal pracovat. OK, vrátím se k save z 28.3., jistota je jistota, odehraju znovu X hodin a questu. Vejdu ke Slámovi a KCD přestal pracovat. To to mám hrát zase znova a na konci zjistit, že to bylo úplně k ničemu? Tak hlavně že se můžu učesat, najdu kraslice a někde je pomlázka či co. Co teď dál netuším.

 5. Autor
  Alvad
  Zveřejněno
  7.4.2018 19:18

  Po nainstalování patche 1.4 a následně 1.4.1 mi začali blikat a mizet textury a vytvářet se divné šmouhy přes obrazovku až člověk opravdu kolikrát nevěděl, kudy jde. Místnosti jsou velmi tmavé až černé a postavy vysoce přesvícené až zářící včetně hlavního hrdiny, tedy mě.
  V tomto stavu je hra nehratelná, nejen z důvodu bolestí očí.
  Prosím vývojáře, aby vydali nějaký opravný patch, aby se to vrátilo do normálu a pak, PROSÍM, už tu hru konečně dodělejte. Proč vydáváte hru, která není hotová? Kvůli nějakému termínu vydání? Tak to do háje vydám o půl roku později, ale kompletní hotovou bestovku za dlouhá léta. Nehrál jsem tak dobrou hru, co žiju a vy to takhle zkazíte tím, že ji vydáte nedodělanou.