KingdomCome.czech-games.net Fanouškovské stránky o české hře Kingdom Come

Souhrnný video update a patch 1.5

Zveřejněno
05.06.2018 15:09
Kategorie

Dnes vyšlo nové video, ve kterém Dan Vávra především shrnuje události od vydání hry. Pochvaluje si poměrně dobré prodeje, krátce popisuje nedávno představená DLC a také se omlouvá za chyby ve hře, které už by měly být z drtivé většiny opravené. Dnes totiž vychází velký opravný patch 1.5, který záplatuje přes 200 dosud neopravených bugů a navíc přináší několik novinek:

Share Button


Komentáře

 1. Autor
  Alvad
  Zveřejněno
  9.6.2018 19:49

  Prosím udělejte ke hře český dabing. Posunulo by to hru o několik stupňů nahoru. České titulky jsou sice bezvadné (co taky jiného, když je hra od českých tvůrců, kteří ví, co chtějí říct a není to pouhý překlad), ale dabing by tomu dodal šťávu!

  • Autor
   Mesijé vopřenej Vo zeď
   Zveřejněno
   30.6.2018 2:36

   ..jo kámo, obávám se, že tady jsou veškerá přání, prosby i argumenty zbytečný. Takovej dabing trvá měsíce (když máš dobrý a zkušený dabéry a režiséra), ale i tak tomu předchází komplet překlad, časování dialogů, pak se to musí nastřihat, vyčistit a pak teprve nějak přetentononc do datový podoby atd atd…takže si troufám tvrdit, že rok minimálně by to zabralo. A to už beztak bude na světě první náznak KCD 2 ;-)) …teda snad! Doufám!

 2. Autor
  Petr
  Zveřejněno
  17.11.2018 19:59

  Ahoj, mám PS4 a při plnění questu pověrčivost mi padá hra. Chyba CE-34878-0. Aplikaci i systémový software mám nejaktuálnější verzi. Poradíte co mám dělat, stalo se to někomu ??