KingdomCome.czech-games.net Fanouškovské stránky o české hře Kingdom Come

Poslední příběhové DLC „A Woman’s Lot“ je tady

Zveřejněno
28.05.2019 19:03
Kategorie

Rok a čtvrt po vydání Kingdom Come přichází Warhorse se čtvrtým a zároveň posledním velkým DLC. A Woman’s Lot je z nich nejrozsáhlejší a přináší mnoho obsahu, který vývojáři slíbili již v kickstarterové kampani. Proto bude toto DLC pro všechny podporovatele z Kickstarteru zdarma poté, co se přihlásí do svého profilu na oficiální stránce. Pro ostatní stojí na Steamu 12 EUR. Verze pro konzolisty vyjde až 11. června.

Zároveň je v prodeji tzv. Royal edice Kingdom Come, která za 40 EUR obsahuje jak základní hru, tak všechna doposud vydané DLC (včetně A Woman’s Lot). Kromě toho lze zakoupit i všechna DLC v samostatném balíku za 20 EUR.

V jedné linii questů se vžijeme do mlynářovy dcery Terezy. Příběh se odehrává v úvodu hry před vypálením Skalice a v čase, kdy je Jindřich v bezvědomí. Prožijeme tak drastický útok Kumánů z jejího pohledu. V druhé linii questů pak hrajeme za Jindřicha, který se vydává na pomoc Johance, přeživší ze Skalice.

Do hry byla přidána možnost pořídit si psího společníka. Tomu je možné zadávat různé příkazy a využít ho k boji, lovu a hledání skrytých předmětů. Pes má, podobně jako kůň, své vlastnosti, které předurčují jeho schopnosti.

Doba hraní za Terezu se pohybuje okolo 5 hodin, celková doba hraní DLC dosahuje 20 hodin. Na video z úvodní části DLC se můžete podívat na kanále herního magazínu Vortex, který dostal svolení ho zveřejnit ještě před vydáním DLC.

Share Button