KingdomCome.czech-games.net Fanouškovské stránky o české hře Kingdom Come

O stránce

Vítejte na stránce věnované chystané české hře Kingdom Come: Deliverance od tuzemského herního studia Warhorse. Stránka byla založena 25. ledna 2014 jako reakce na úspěšnou kickstarterovou kampaň zmíněné hry.

Postupem času se zde chystáme uveřejnit co nejvíce detailů o tomto připravovaném RPG včetně informací o vývoji hry i o samotném studiu. Vzhledem k tomu, že vydání hry je plánováno na poslední kvartál roku 2015, musíme se prozatím spokojit s omezeným množstvím informací. Na druhou stranu nám to dává ale dostatek času na shromáždění všech důležitých informací, čímž si zároveň můžeme zkrátit dlouhé čekání na očekávanou hru.

Vzhledem k tomu, že je tato stránka v začátcích, prosím vás o shovívavost a trpělivost. Budu se snažit co nejrychleji doplnit všechny chybějící informace o hře, abychom se mohli co nejdříve soustředit hlavně na aktuální zprávy.

Od 9.2.2014 se stránka přesunula na doménu kingdomcome.czech-games.net pod křídla projektu Czech-games.net. Jeho správci mi vyšli vstříc a poskytli nový hosting pro naše stránky, za což jim opětovně děkuji.