KingdomCome.czech-games.net Fanouškovské stránky o české hře Kingdom Come

Je to tady! Kingdom Come vychází.

Zveřejněno
13.02.2018 09:00
Kategorie

Nastává událost, na kterou již netrpělivě čekáme několik let. Konkrétně už čtyři roky se dozvídáte nejnovější informace o KC:D z této stránky, avšak někteří z nás věděli o připravovaném RPG ještě dva roky před tím. Nyní máme konečně možnost si hru užít tak, jak jsme si to (doufejme) celou dobu představovali. Je možné, že se v Kingdom Come tu a tam objeví nějaké ty nedodělky, ty ale budou s největší pravděpodobností brzy opraveny, takže není třeba si s nimi teď dělat starosti. Na této stránce budeme nadále monitorovat dění okolo Warhorse, KC:D, případných DLC a možného druhého dílu. Během následujících dní budou také doplněny všechny důležité informace týkající se samotné hry, aby byla tato fanouškovská stránka pokud možno kompletní. Dnešním datem také končí jakékoliv informační embargo, takže se začnou velmi rychle dostávat na světlo světa recenze hry a bude zajímavé sledovat, jak Kingdom Come obstojí v očích zahraničních i tuzemských médií.

Share Button


Komentáře

 1. Autor
  Tukiamatan
  Zveřejněno
  13.2.2018 12:25

  Hneď som dal refund. Neskutočne zabugované a prepady FPS 🙁

 2. Autor
  grock
  Zveřejněno
  14.2.2018 14:16

  tak sorry, ale jako vazne? ono to je prvni den k dostani, coz pochopitelne znamena, ze to bude mit nejvic much a ty uz to takhle odsuzujes xDD bohuzel, lidi jako jsi ty, ja proste nikdy nepochopim

 3. Autor
  Dusttodust
  Zveřejněno
  14.2.2018 15:57

  mam i5 6600k, radeon r9 380 4gb, 8gb ram, najnovsi driver a hra je na najmensich detajloch nehratelna len som prisiel na trh a kazdu chvilu 3 sekundove zaseknutie je to mozne? Myslim ze zostava je dostacujuca ma niekto podobne skusenosti?